a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Detské bundy

Detské bundy na každé ročné obdobie a pre každé dieťa - od bundičiek pre bábätká až po bundy pre väčšie deti! viac...

Prešívané, s kapucňou aj bez… vestičky, kabátiky a plyšové mikiny - jednoducho všetko pre dokonalé jesenné a zimné zážitky v pohodlí a teple. 

Detské zimné bundy

V zime vaše dieťatko perfektne zahrejú hrubé prešívané bundy alebo vesty. Bundy sú vďaka manžetám na rukávoch zabezpečené proti prefúknutiu a zároveň držia presne tam, kde majú - sú tak vhodné na každodenné zimné prechádzky ale aj bláznivé sánkovačky! V našej ponuke nájdete detské zimné bundy a vesty s kapucňou ale aj bez.

Detské jesenné kabátiky 

Máte doma malú parádnicu? Dievčenské kabátiky sú krásnou alternatívou k zimnej bunde - doplňte kabátik hrejivým svetríkom či mikinou a perfektný dievčenský outfit je na svete. V teplejších obdobiach sa skvele hodia k šatám! Kabátiky sú super riešením na jar či na jeseň, namiesto bundičiek. Jednoducho vždy sa nájde vhodná príležitosť na to, obliecť si kabátik od Noelo. Štýlový outfit nezabudnite doplniť o farebnú detskú čiapku, či čižmy.

Plyšové mikiny

Plyšové mikiny sú mäkkučké, hrejivé a absolútne roztomilé! Vyberte si napríklad verziu s uškami a kapucňou, ktorá vyzerá ako malý medvedík. Plyšové detské mikiny sú vhodné ako spodný odev pod bundu, alebo ako vrchný odev na tričko, pre teplejšie dni. A máme ich v rôznych veselých farbách! 

Tenké bundy

Tenké detské bundy s celoplošným motívom v bomberovom strihu sú ideálne na jarné prechádzky a výlety na ihrisko. Vďaka manžetám na rukávoch a na spodnom leme sa bundičky nevyťahujú, sú pohodlné a samozrejme, vyrobené z príjemných, priedušných materiálov. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935