a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Kočíky pre bábiky

Máte doma malé verzie vášho “ja”? Deti milujú opakovať dospelácke činnosti a k tomu patrí aj starostlivosť o dieťatko. viac...

Ktoré dievčatko (a aj nejeden chlapček) by netúžili po bábike a kočíku pre bábiky

 

Vďaka bábikám a kočíkovaniu sa vaše dieťatko učí samostatnosti, zodpovednosti a rozvíja svoje emocionálne schopnosti. V našej ponuke nájdete tie najkrajšie kočíky pre bábiky - až ho budú vášmu dieťatku vonku na prechádzke všetci závidieť! 

Krásne prútené, aj drevené kočíky pre bábiky

Detský kočík pre bábiky z prútia vo vintage štýle je skvelý pre malých “fashionistas”, ktorí si potrpia na vzhľade svojej bábiky a jej kočíka. Vďaka robustnému spracovaniu a gumovým kolieskam kočík jazdí ľahko aj po nerovných povrchoch. Vaše dieťatko (a aj bábika alebo plyšový medvedík) bude na prechádzke v bezpečí a zároveň sa skvele zahrá. 

Na dlhšie výlety a na prevážanie v aute bude vhodnejšou možnosťou drevený kočík pre bábiky v športovom štýle. Je menší, ľahký a skladný a zmestia sa doň pokojne aj dve bábiky či plyšové hračky. 

Ak hľadáte absolútnu klasiku, drevený kočík pre bábiky so strieškou a perinkou bude skvelým riešením. Zároveň dobre poslúži aj ako chodítko a chôdza s ním podporuje rozvoj motoriky a rovnováhy vášho dieťatka. 

 

Keď už máte pre bábiky ten najlepší kočík, nezabudnite ani na krásny drevený domček pre bábiky, kam ich budete môcť po prechádzke odložiť na spánok.

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935