a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Vozíky za bicykel

Užite si rodinné výlety a pobyt v prírode aj s malými drobcami, a to aj nanáročnejších trasách, stačí vám na to iba vozík pre deti! viac...

A čo je skvelou pridanou hodnotou je to, že väčšina týchto produktov je vhodná aj ako vozík za bicykel pre deti

 

Detský vozík za bicykel využijete nielen a cyklovýletoch, ale aj na korčuliach, pri behu, horskej turistike či na dlhých prechádzkach. Každý rodič totiž určite pozná vetu “bolia ma nožičky”, a aj to, že nie každá situácia je “stvorená” na nosenie dieťaťa na rukách či v nosiči. Našťastie, prepravný vozík pre deti tieto situácie jednoducho vyrieši. 

 

Aby ste vozík pre deti vedeli za bicykel pripevniť, stačí použiť pribalenú koncovku. Ak chcete vozík použiť pri behu alebo chôdzi, použite riadidlá, ktoré sú totožné s tými na kočíku. Detské vozíky nielen za bicykel sú vhodné pre deti od 9 mesiacov do 6 roku (závisí od ich výšky a váhy), a niektoré poskytujú možnosť umiestniť viac detí, takže si užijete výlet aj keď máte doma “malý futbalový tím”. 

 

Vozíky za bicykel pre deti sa dajú rozkladať a skladať, majú bezpečnostné pásy, pohodlné opierky, batožinový priestor, bezpečnostné svetlo, nastaviteľné pruženie, umývateľnú rohož pod nohy… jednoducho všetko pre to, aby sa stali vaším obľúbeným rodinným dopravným prostriedkom. Vyskúšajte ho a uvidíte sami, aký nový rozmer vaše výlety zrazu získajú. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935