a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Logické hry

Logické hry a hračky pre deti majú svoje dôležité miesto v poličke každej detskej izbičky! Hranie takýchto hier podporuje ich kognitívny, emocionálny a sociálny rozvoj. viac...

Tieto hry často od deti vyžadujú plánovanie a riešenie problémov, čím rozvíjajú svoje logické uvažovanie. Taktiež rozvíjajú ich matematické schopnosti, trénujú pamäť a podporujú racionálne rozhodovanie.

 

Logické hry kombinujú výzvu s príjemným zážitkom, vďaka čomu je učenie nových vedomostí oveľa zábavnejšie! Podporujú motiváciu a sú skvelou príležitosťou pre spoločné aktivity – či už detí s ich kamarátmi alebo s vami, rodičmi! 

 

Logické hry pre deti od 3 rokov v našej ponuke sú absolútne zábavné a plné výziev, ktoré vaše dieťa bude chcieť určite prekonať! Obľúbenou značkou logických hier je napríklad SmartGames, od ktorej v našej ponuke nájdete hry ako Králici záhradníci, Skokani, Draci ohniváci alebo Cube Duel

 

Hry sa jemne líšia náročnosťou a typom úloh – pri výbere tak závisí iba od veku vášho dieťatka a od toho, aký spôsob riešenia rôznych hádaniek a logických otázok ho pravdepodobne bude baviť najviac. 

 

Ďalšie hračky podporujúce vnímanie a logické premýšľanie dieťatka nájdete aj v kategórií náučné hračky, alebo si rovno prezrite celú našu kategóriu hračky pre deti. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935