a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Školské tašky 4.-7. trieda

Máte doma žiaka či žiačku na druhom stupni? Tak to vás pravdepodobne čaká výber novej školskej tašky! viac...

Detské školské tašky pre druhý stupeň sa vyberajú podobným spôsobom, ako tie pre drobcov na prvom stupni, no je to zopár odlišností. Prečítajte si odlišnosti a základné vlastnosti kvalitnej školskej tašky pre 2. stupeň: 

 

  • veľkosť a vnútro tašky: Tašky pre väčšie detičky môžu byť väčšie – detičky viac unesú a okrem toho si potrebujú nosiť väčší objem zošitov a učebníc. Taktiež ocenia viac priehradok a vreciek na usporiadanie svojich vecí.
  • ergonómia: Pre detičky “druhostupniarov”, je dôležité mať tašku s naozaj kvalitnou ergonómiou, aby sa minimalizoval stres na chrbte. Tieto ergonomické školské tašky zvyknú obsahovať viac nastaviteľných prvkov pre individuálnu pohodlnosť. Deti v tomto veku zvyknú prechádzať obdobím rastového špurtu, preto je pre ich zdravie správna taška viac ako nutnosť! 
  • dizajn a materiál: U štvrtáčikov to ešte nemusí platiť, no u starších detičiek býva voľbou skôr výrazný dizajn a neutrálnejšie farby – tak, aby im vyhovovali k ich osobnému štýlu, ktorý si práve v tomto veku začínajú uvedomovať a formovať. 

 

Školské tašky pre dievčatá, aj chlapcov – z našich dizajnov si vyberie každý

 

V našej ponuke nájdete značkové školské tašky dievčenské aj chlapčenské – od skvelej značky Frii of Norway! Školské tašky pre dievčatá a chlapcov sú v príjemných, neutrálnejších dizajnoch, vyzerajú veľmi štýlovo a unesú úplne všetko, čo vaše dieťa potrebuje. Vnútorný objem je až 30 litrov, vďaka čomu sú tieto školské tašky pre 4. ročník a viac, ako stvorené!  

 

Vyberte si z našej ponuky, alebo… nechajte vybrať vášho drobca, aby ste potom nemali náhodou “tichú domácnosť” kvôli nesprávne zvolenej farbe. :) 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935