a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Vozítka, chodítka

Vozítka a chodítka patria k hračkám, rozvíjajúcim najmä motorické schopnosti dieťaťa. Podporujú rovnováhu, učia dieťa robiť prvé kroky a získať odvahu na prvý pohyb “bez pomoci” rodiča. viac...

Zároveň podporujú zvedavosť, pretože vďaka nim dieťa jednoduchšie preskúma svoje okolie aj samé. 

Detské chodítka rozvíjajú a posilňujú svaly a podporujú sociálnu interakciu - deti rady používajú chodítka spoločne, spoločne sa s nimi hrajú alebo sa svojím spôsobom naháňajú. 

 

Multifunkčné chodítko a vozítko pre deti je ideálne na prvú “jazdu” vášho drobca! Tieto druhy hračiek sú vyrábané z takých materiálov, aby ani pri rýchlejšom pohybe nedošlo ku zraneniu dieťaťa alebo poškodeniu nábytku. Na multifunkčných chodítkach je skvelé, že ich môžete používať s kolieskami ale aj bez nich a zároveň poskytujú úložný priestor pre ďalších “pasažierov” - napríklad plyšové hračky

 

Ak chcete podporovať fyzický a zároveň aj psychický rozvoj, drevené detské chodítko na tlačenie s aktivitami bude presne to, čo hľadáte. Dieťatko bude motivované k používaniu chodítka vďaka rôznofarebným mini aktivitám, ktoré podnecujú logické myslenie, jemnú motoriku a zmyslové vnímanie. Vďaka rôznym otočným a pohyblivým dielom či zrkadielku bude váš malý zvedavec ponorený do hry a ani si nevšimne, že si pri tom aj precvičí prvé krôčky.  

 

Špeciálnou kategóriou a tak obľúbenou hračkou sú skákacie hračky. Malé dieťa si pri skákacej hračke precvičí prvé krôčky, pretože bude motivované milým dizajnom jeho obľúbeného zvieratka. Staršie dieťa určite hneď objaví možnosť a čaro skákania. Nemusíte sa báť, skákacie hračky sú vyrobené z mäkkej gumy a ich uši slúžia ako bezpečnostné držadlá. 

A čo tak detské chodítka na tlačenie – aj vozítka v jednom?

V prípade, že hľadáte praktickú hračku, ktorá vydrží a bude vaše dieťa sprevádzať počas celej doby učenia sa chodiť, vyberte si detské vozítko - chodítko a odrážadlo v jednom. Niektoré druhy v našej ponuke “porastú” vďaka svojej multifunkčnosti spolu s dieťaťom. Vo veku cca 6 mesiacov sa dieťa zabaví vďaka odnímateľnému hraciemu pultu. Vo veku 10 mesiacov sa s chodítkom postupne začne hrať postojačky a získa tak úplne iný “pohľad na svet”. Čoskoro (od cca 10 a viac mesiacov) začne s chodítkom trénovať prvé krôčky a v 15 mesiacoch stačí prestavať chodítko na odrážadlo a uvidíte tie preteky! Pre staršie deti môžete chodítko prerobiť na “vozík”, vďaka čomu si dieťa môže vziať svoje obľúbené hračky a zažiť spoločne s nimi tie najlepšie dobrodružstvá.  

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935