a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Hračky do auta

Hračky do auta pre deti sú skvelým spôsobom, ako zabaviť vášho drobca na dlhých, nudných cestách na výlety či na dovolenku. Hračky a hry do auta rozptýlia pozornosť vášho bábätka ale aj väčšieho dieťaťa a tým znížia nespokojnosť a nervozitu z dlhej cesty.viac...

Predchádzajú nude a nepokoju u detičiek a vy si tak spoločne užijete oveľa príjemnejšiu jazdu. 

Hračky do auta v našej ponuke bezpečné aj keď je vozidlo v pohybe a nie sú rušivé, takže, hoci upútajú dieťa, nebudú pútať pozornosť vodiča. 

 

Ak máte dieťatko v klasickej autosedačke “pre najmenších”, umiestnite na ňu plyšovú špirálu s hračkami alebo plyšovú reťaz. Hračky pri dotyku pískajú, hrkajú a šuštia, vďaka čomu podnecujú zvedavosť a rozvoj senzorických schopností. Hračky zároveň stimulujú koordináciu ruka – oko. 

 

Pre detičky, ktoré vozíte v autosedačke proti smeru jazdy, sú skvelou hračkou do auta na sedadlo naše hracie pultíky. Hrací pultík reaguje na kopkanie nožičkami a taktiež obsahuje visiace hračky, ktoré bábätko poľahky dočiahne. Hranie s rôznorodými aktivitami podporuje rozvoj zmyslov dieťaťa a aj jemnej a hrubej motoriky

Pre detičky, ktoré zbožňujú svetielka a hudbu, sa skvele hodí hudobný hrací pultík! Svieti a vydáva melódie a tým podnecuje zvedavosť a zaháňa nudu – a vy si vďaka tomu užijete jazdu v pokoji. 

 

Ak máte počas jazdy v aute so sebou druhého malého šoféra, volant do auta s milými obrázkami a zrkadielkom poteší a podnieti ku hre! Hra do auta na cesty v podobe ozajstného “šoférovania” podporí fantáziu a rozvoj zmyslov vašej ratolesti. 

A ak chcete byť počas jazdy v pokoji aj vy, ako šofér – rodič, spätné zrkadlo na opierku vám ukáže odraz vášho dieťatka a vy sa tak nemusíte ničoho báť.   

 

Okrem klasických hračiek do auta perfektné skrátia dlhé, aj krátke cesty detské knižky, či iné hračky, ktoré nájdete v našej širokej ponuke hračky pre deti.

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935