a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Knihy pre deti

Knihy pre deti rozvíjajú inteligenciu a obzory každého malého zvedavca. A vďaka kvalitným materiálom vám vydržia veľmi dlho! viac...

Niektoré dokonca môžete spoločne čítať aj pri večernom kúpaní. 

Ktoré si vyberiete: klasické, či látkové knihy pre deti?

Textilné knihy pre deti sú vhodné už v skorom veku, pretože vďaka mäkkým materiálom sú absolútne bezpečné do každej rúčky a nehrozí žiadny úraz. Textilné a látkové knihy pre deti môžete v prípade potreby aj jemne preprať a okrem toho, mnohé z nich sa dajú pripevniť na kočík, postieľku alebo ohrádku. Pre bábätká, ktoré sa práve učia “pásť koníčky”, sú určené knižky pre hru na brušku. Vďaka pretáčacím listom, podobným tým na stolnom kalendári, budú zaujímavé pre vaše bábätko a budú ho podporovať pri snahe o zdvíhanie hlavičky. 

 

Do kúpeľa sú skvelé umývateľné knižky s krásnymi motívmi, v kontrastných farbách, ktoré dobre vidno aj pod vodou. Milé príbehy a obrázky sú vhodné aj pre tie najmenšie detičky.
Ak hľadáte interaktívne knihy pre väčšie deti, zvukové knižky poskytnú vášmu drobcovi dostatok nových podnetov a nekonečné možnosti vytvárania si vlastných príbehov, vďaka používaniu rôznych zvukových stôp. Vývoj malých virtuózov môžete podporiť aj hudobnými a zvukovými hračkami z našej ponuky.

 

K iným interaktívnym knižkám patria montessori knihy pre deti, kde si dieťa vďaka rôzne pohyblivým obrázkom môže samé vybrať, ako sa s knižkou zahrá. Tú istú výhodu ponúkajú aj naše magnetické knihy. V našej ponuke si určite vyberiete knihy pre najmenšie aj väčšie deti. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935