a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Detské župany

Detské župany sú ideálnym domácim a voľnočasovým oblečením! Využijete ich v čase večerného kúpania v detskej vaničke, ale aj pri radovánkach v bazéne alebo na dovolenke pri vode.viac...

Detský župan je skvelou náhradou uteráku a vaše dieťatko nebude pri jeho používaní protestovať. Župan udrží dieťatko v teple a suchu. Ak budete župan používať na výlete pri vode, určite oceníte to, že ochráni dieťa pred vetrom a chladom a vy si tak budete môcť spoločne nerušene užívať oddychový čas. 

 

Detské župany okrem toho, že poskytujú príjemné, mäkké objatie a pocit tepla a pohodlia, zároveň podporujú zdravé návyky na vytvorenie príjemnej kúpacej ale aj spánkovej rutiny. Ak vyberiete pútavý župan, ktorého motív dieťatko očarí, máte vyhraté. Zrazu bude kúpanie aj ukladanie na spánok bezproblémové, dieťa sa totiž bude na tieto príjemné momenty tešiť. 

 

Froté župany pre deti sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny a na kapucni majú roztomilé zvieracie ušká. Tento kúsok oblečenia si vaše bábätko ale aj väčšie detičky zaručene obľúbia a uvidíte, že ich z neho nebudete vedieť dostať! Vytvárajú totiž pocit mäkkého objatia veľkým plyšovým medvedíkom. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935