a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Detské postieľky

Detská postieľka je základnou súčasťou výbavičky pre každé bábätko. Existuje niekoľko základných typov postieľok – prenosné, postieľky s pohyblivou bočnou stenou a pevné postieľky pre detiviac...

 

Chystáte sa kúpiť prvú postieľku a neviete, ako na to? 

 

Pri výbere správnej detskej postieľky je dôležité zvážiť niekoľko vecí – veľkosť priestoru v ktorom bude umiestnená, bezpečnosť, pohodlie, vek dieťaťa a tiež to, či chcete postieľku prenášať alebo bude stáť pevne na jednom mieste. Okrem toho je dôležité, aby bola detská postieľka ľahko prístupná a jednoducho sa čistila.

Detské postieľky aj s príslušenstvom na Noelo

V našej ponuke nájdete viacero druhov postieľok, vyberte si podľa toho, čo vyhovuje najviac vám a vášmu bábätku. Cestovné detské postieľky (skladacie) sú ideálne na cesty alebo keď potrebujete mať náhradnú postieľku napríklad u starých rodičov. Takéto postieľky pre deti sú ľahké a skladné a zvyknú mať kolieska. Sú z ľahkých a priedušných materiálov. 

 

Pevné postieľky sú tradičným typom, ktoré si z detstva pamätá hádam každý z nás. Majú pevné bočné steny, ktoré sa nedajú pohybovať, zvyčajne sú vyrobené z dreva alebo kovu a poskytujú stabilný a bezpečný priestor pre vaše dieťatko. Takéto postieľky učičíkajú k sladkému spánku aj niekoľko generácií bábätiek vo vašej rodine a môžu sa stať dlhodobým kusom nábytku v každej detskej izbičke.

 

Postieľky s posuvnou bočnou stenou majú bočnú stenu, ktorá sa dá pohybovať nahor a nadol. Tým získate väčšiu flexibilitu, pretože máte umožnený ľahší prístup k dieťaťu – a väčšie dieťatko sa zase jednoduchšie dostane z postieľky von. Bočná stena sa dá uzamknúť v bezpečnej polohe. Výhodou je tiež, že takúto postieľku môžete mať prisunutú blízko k posteli, vďaka čomu môže vaše bábätko nerušene oddychovať vedľa vás. 

 

Postieľka typu Mojžišov kôš je klasikou medzi postieľkami. Postieľka v tvare košíka je vyrábaná z pružných a prírodných materiálov akými sú napríklad ratan alebo bambus. Mojžišov kôš je ľahký a prenosný, čo vám umožní ľahko prenášať dieťatko priamo v postieľke. Je skvelý najmä pre maličké bábätká a novorodencov, ktoré potrebujú k pokojnému spánku menší a útulný priestor.

 

Detské postieľky potrebujú to správne príslušenstvo, aby vášmu drobcovi poskytli dokonalý, ničím nerušený oddych. V našej sekcii Do postieľky nájdete všetko, čo potrebujete – prikrývky, detské hniezda, vankúše, spacáky, plachty, matrace a iné doplnky. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935