a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Connetix

Connetix - skvelé spojenie hry a učenia sa. Kreatívne a vzdelávacie hračky s unikátnym dizajnom, vyrobené z odolných a bezpečných materiálov, ponúkajú nekonečné možnosti na nekonečné hodiny zábavy a učenie sa nových vedomostí. viac...

Z magnetických stavebníc Connetix si môže vaše dieťatko (a pokojne aj vy, je to totiž dosť návyková hračka) poskladať takmer čokoľvek… fantázii sa medze nekladú, stačí vybrať tú stavebnicu, ktorá vaše dieťa najviac osloví. 

 

Magnetické stavebnicehrou “s otvoreným koncom”, pretože okrem toho že rozvíjajú detskú predstavivosť a kreativitu, “rastú” spolu s dieťaťom a ponúkajú čoraz náročnejšie možné riešenia - výsledok tak nezávisí od “návodu”, ale od vášho dieťatka. 

 

Výrobcovia si potrpia na kvalitu a bezpečnosť, aby hračka vydržala po dlhé roky a zároveň bola zdravotne nezávadná. Každý jeden kúsok je vyrobený z netoxického ABS plastu a neobsahuje BPA, olovo ani ftaláty

 

Značka, ktorá vznikla v roku 2019 vďaka dvom rodinám, vznikla z lásky rodičov, ktorí chceli svojim deťom dopriať stavebnicu, vďaka ktorej bude učenie hravé, zábavné, bezpečné a najmä bude deti baviť po dlhý čas. A vďaka tomu nájdete v našej ponuke široký výber stavebníc Connetix - geometrické tvary, zvieratká, vozidlá ale aj parádnu stavebnicu zámku s guľôčkovou dráhou. 

 

Ktorá najviac poteší vaše dieťatko? 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935