a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user
Vilac Hojdací kôň Diamant
Vilac Hojdací kôň Diamant
vypredané
- 6 %
Hojdací kôň Diamant
Hojdací kôň Diamant
Hojdací kôň Diamant
Hojdací kôň Diamant
Hojdací kôň Diamant

Vilac Hojdací kôň Diamant

Vilac Hojdací kôň Diamant Unikátny drevený model hojdacieho koňa, kt...zobraziť viac

192.69,- €
205.49 €
Kód produktu:  V1119
Značka:  Vilac
Dostupnosť:  Vypredané.
Podrobný popis

Vilac Hojdací kôň Diamant Unikátny drevený model hojdacieho koňa, ktorý prinesie Vášmu domovu veľmi originálny a moderný vzhľad. Milovníci dizajnu poteší a deťom prinesie veľa radostných chvíľ. Balené v kartónovom obale. Výrobok vyžaduje montáž. Výška sedadla 46 cm.  Hlavné vlastnosti: Veľmi stabilná drevená konštrukciaOriginálny dizajnPrecízne spracovanie   Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesy. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. Vilac pomáha utvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami či dizajny a reinterpretace klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny spústy hračiek, väčšina z nich je však nezaujme na dlhú dobu, láska k hračke sa nenaplnia. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov prepája deti s hračkami, ktoré si obľúbia a váži si ich. A prečo je deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Táto francúzska spoločnosť vyrába drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú s módy a dokážu okúzliť všetky generácie.

Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935