a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Výsledky vyhľadávania: lehatko

Značka Maxi Cosi je s vami od prvých chvíľ privítania bábätka na svete. Prináša produkty pre smart mobilitu a “nosiace riešenia” pre bábätká a detičky, už od tých najmenších. viac...

Kočíky, sedačky, vajíčka… všetky ich produkty sú jednoduché na používanie, vyzerajú dobre a sú z kvalitných materiálov, sú bezpečné a pri ich výrobe je braný ohľad na udržateľnosť a prírodu. 

 

Maxi Cosi vajíčko je určené pre deti od 0 - 12 mesiacov a spĺňa tie najnáročnejšie bezpečnostné normy, aby sa v ňom váš maličký novorodenec cítil bezpečne a príjemne. Vďaka otočnej základni Maxi Cosi FamilyFix 360 sa sedačka - vajíčko absolútne jednoducho uchytáva do auta a vďaka technológii FlexiSpin je možné sedačku otáčať jednou rukou a to až v 360 stupňoch. 

Samozrejmosťou je ergonomické tvarovanie a jednoduché, no bezpečné pripútanie dieťaťa pásmi. Sedačka - vajíčko sa do auta ukotvuje na ISOFIX základňu.

 

Maxi Cosi autosedačka Titan Pro i-Size je revolučnou sedačkou pre deti doslovne každého veku. Môže ju totiž používať dieťa od 15 mesiacov až do 12 rokov života! Autosedačka má patentovanú ochranu proti bočnému nárazu G-CELL a AirProtect a funkcia ClimaFlow zase zabezpečí pohodlný pocit aj počas teplejších dní. Aj táto sedačka sa v aute ukotvuje na systém ISOFIX, takže nemusíte dokupovať žiadny iný špeciálny ukotvovací systém. Dieťa môžete polohovať až do 4 rôznych komfortných polôh

 

A čo taký Maxi Cosi kočík, s ktorým zvládnete všetky trasy? Napríklad model Zelia 3, ktorý je kompaktný a ľahký, a tak je skvelý pre rodičov s aktívnym mestským štýlom života. Kočík je 2v1 a dá sa ľahko transformovať zo športovej verzie na verziu pre novorodencov, na vaničku. Skladá sa jednoducho jednou rukou, takže sa nenatrápite a veľký nákupný kôš vám zase uľahčí nakupovanie s dieťaťom. 

 

Maxi Cosi sedačky a kočíky sú prvotriedne produkty, ktoré uľahčia život všetkým rodičom tých najmenších drobčekov a aj väčších detičiek. Vyrábané s ohľadom na potreby detí aj rodičov, s touto značkou určite neurobíte krok vedľa. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935