a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user

Enfant

Kvalitná prechodná a zimná obuv pre tých najmenších - to je Enfant! Nechajte vaše dieťatko “vystúpiť z radu” vďaka kvalitným produktom s dizajnom, ktorý spoznáte na prvý pohľad.viac...

Dánska značka Enfant Kids vyrába iba tie najkvalitnejšie, prvotriedne produkty, vďaka ktorým sa dieťatko bude cítiť príjemne a bezpečne v každej situácii a v každom momente, plnom zábavy. A vy si viac nemusíte robiť starosti kvôli chladnému a vlhkému počasiu. 

Enfant topánky 

Vďaka ich ikonickým topánkam pozná túto značku hádam každý rodič - najmä ich kvalitné klasické gumáky a zateplené gumáky, vyrobené z ľahkého termoplastického materiálu bez PVC, podšité zmesou vlny. Enfant gumáky majú hliníkovú vrstvu v podrážke, vďaka čomu skvele izolujú od chladu. Do suchých zimných dní sa zase skvele hodia parádne čižmy Enfant, zateplené ovčou vlnou. 

Enfant doplnky

V produktovej ponuky značky Enfant nájdete aj skvelé doplnky a oblečenie! Vlnené kukly s bavlnenou podšívkou ochránia vaše dieťatko pred chladom počas každej zimnej radovánky a vďaka rukaviciam zase môžete spoločne stavať snehuliaka či užívať si prvé spoločné sánkovačky. So značkou Enfant bude vaše dieťatko v pohodlí a teplúčku počas celej zimy. 

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935