a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user
Elis design Montessori dúhová hojdačka 5v1
Elis design Montessori dúhová hojdačka 5v1
skladom
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1
Montessori dúhová hojdačka 5v1

Elis design Montessori dúhová hojdačka 5v1

Nová kvalitná a bezpečná montessori dúhová hojdačka od ELIS DESIG...zobraziť viac

119.00,- €
Kód produktu:  ED4746/LAK2
Dostupnosť:  Skladom - odosielame ihneď.
Podrobný popis

Nová kvalitná a bezpečná montessori dúhová hojdačka od ELIS DESIGN 5in1 podporí správny motorický rozvoj vášho dieťaťa. Tieto drevené hojdačka je vhodná pre deti od 1 do 8 mi rokov. Môžete ju použiť ako hojdačku, skrýša, sedačku, preliezku, alebo šmýkačku. Hojdačka (rainbow rocker) je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, ručne dohladka opracovaná a poctivo lakovaná farbami s atestom.

 

Máte doma zvedavé dieťa alebo deti? Hľadáte pre nich hračku, s ktorou si dokážu pohrať celé hodiny a len tak ich neomrzí? Hračku, ktorá má všestranné využitie a navyše pomocou hry bude u Vášho dieťaťa prirodzenou cestou rozvíjať schopnosti a zdokonaľovať jeho zručnosti? U nás nejdete celý rad montessori hračiek, ktoré uvedené požiadavky spĺňajú. Všetky montessori hračky sú úžasné v tom, že prirodzenou cestou, pomocou hry, deti vzdelávajú, pomáhajú rozvíjať ich poznatky a zručnosti, spontánna tvorivosť, samostatnosť, jemnú a hrubú motoriku. Dieťa si môže všetko ohmatať, preskúmať, vyskúšať, ako čo funguje, do hry nezapája len svoj pohybový aparát a zmysly, ale zapája aj svoju myseľ.

 

Vyrobili sme hojdačku s maximálnym ohľadom na bezpečnosť, funkčnosť, kvalitu a dizajn. Montessori dúhová hojdačka stimuluje aktívnu motorický vývoj vášho dieťaťa, zlepšuje rovnováhu, spevňuje svaly a ponúka niekoľko možností využitia. Veľmi skoro sa stane obľúbeným prvkom vášho obývacej alebo detskej izby nielen pre hru a zábavu ale aj pre relaxáciu.

 

5 funkcií v jednej hračke:

 

  • Hojdačka - je vyvinutá s ohľadom na bezpečné hojdanie ako malých, tak i väčších detí, vďaka dvom úchytom po okrajoch. Hojdať sa môžu naraz aj dve deti v rozdielnom veku. Horné madlo navyše zaručuje bezpečné hojdanie, pretože tvorí zábranu proti pretočeniu hojdačky. Staršie deti sa môžu hojdať v stoji a formou hry posilní dôležité svaly okolo chrbtice.
  • Šmykľavka - otočením z hojdadlá vytvoríte most po ktorom môžu deti prechádzať alebo sa z neho skĺznuť dole.
  • Sedačka - táto hračka sa veľmi rýchlo stane súčasťou vášho nábytku. môžete ju využiť pri pozeraní na televíziu teda ako operadlo alebo ako stoličku. Vďaka nosnosti 110 kg unesie aj dospeláka.
  • Pultík - otočením na hranu vytvoríte pultík a ihneď môže vaše dievčatko predávať, alebo z nej vykúzlite rýchly domček či snáď poslúži ako pódium pre detské divadelné predstavenie? Detská fantázia nemá hranice.
  • Preliezačka - ak umiestnite hojdačku madlami dole vytvoríte skvelú preliezku, z ktorej si menšie dieťa môže urobiť aj domček.

 

 

Najdôležitejším prvkom konštrukcie a výroby je ohľad na bezpečnosť našich detí. Na hojdačku sme pridali 4 madlá a to hneď z niekoľkých bezpečnostných dôvodov. Vďaka madlám sa aj menšie deti môžu držať po stranách a nestrkajú prstíky medzi dosky hojdačky. Tvar horného držadla vyčnieva von z hojdačky a tým tvorí mantinel hojdania a zabraňuje pretočeniu či páde z hojdadlá. Používame len kvalitné nezávadné farby s atestom pre detské hračky.

 

Vyrobená je kompletne z vysoko kvalitnej brezovej preglejky. Čo zaručuje stálosť a pevnosť materiálu. Vďaka automatizovanému procesu frézovania sú jednotlivé dosky pevne zasadené do konštrukcie hojdačky, nehrozí teda ich uvoľnenie, vŕzganie alebo vypadnutiu. Hojdačka je vyrábaná tak, aby sa do hry s deťmi mohli zapojiť aj rodičia. Garantujeme nadštandardné zaťaženie 110 kg.

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935