a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user
Craffox Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Craffox Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
skladom
- 7 %
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná
Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná

Craffox Multifunkčná učiaca veža zajac prírodná

Detská učiaca veža Craffox je skvelá pomôcka pre všetky zvedavé de...zobraziť viac

Varianty:
159.39,- €
171.99 €
Kód produktu:  CRAFFOX4
Značka:  Craffox
Dostupnosť:  Skladom - odosielame ihneď.
Podrobný popis

Detská učiaca veža Craffox je skvelá pomôcka pre všetky zvedavé deti, ktoré zaujíma všetko okolo. Veža je viacúčelová. Jednoduchou prestavbou sa z nej stane detský stôl so stoličkou. Na zadnej strane je kriedová tabuľa, na ktorej môžu deti kresliť a písať. Skvelá voľba nielen do malých bytov!

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O UČIACEJ VĚŽI

 

 • Viacúčelová - slúži ako učiaca veža, detský stôl so stoličkou aj ako tabuľa na kreslenie
 • Vežu môžu využívať aj dve deti súčasne
 • Rozvíja detskú kreativitu, motorické schopnosti a sústredenie
 • Určená deťom, ktoré samé stoja
 • Deti si do veže samé vlezú aj zlezú
 • Vyrobená podľa princípov učenia Montessori - pomôž mi, aby som to zvládol sám
 • Vysoká odolnosť vďaka kvalitnej preglejke
 • Preglejka má certifikáty CE, PEFC a FSC
 • Nosnosť až 70 kg
 • Natretá prírodným a netoxickým olejom. Náter má certifikát spĺňajúci požiadavky EÚ na chemickú bezpečnosť hračiek podľa normy DIN EN 71-3.

Učiacia veža Craffox je skvelým pomocníkom pre malé deti a ich rodičov. Akonáhle deti začnú liezť a stavať sa, začnú byť veľmi zvedavé a zaujíma ich všetko, čo dospelí robia. Učiaca veža im umožní všetko sledovať a zapojiť sa do každodennej činnosti rodičov, čo podporuje ich zdravý vývoj, koordináciu a sústredenie. Už žiadny zbytočný plač pri nohách rodičov!

 

Učiacia veža Craffox je viacúčelová. Slúži nielen ako kuchynská učiaca veža, ale ľahkou prestavbou sa z veže stane stôl so stoličkou pre jedno alebo dve deti. Na zadnej strane veže je kriedová tabuľa, na ktorej môžu deti rozvíjať svoje výtvarné umenie.

 

Prestavba veže je jednoduchá. Stačí odklopiť bočné spony a jednou rukou sklopiť hornú časť. Razom sa z učiacej veže Craffox stane stôl, ktorý môžu využívať aj dve deti súčasne. Učiaca veža je úplne ideálna do malých bytov, kde bude plniť niekoľko funkcií naraz a nemusíte tak kupovať učiacu vežu, detský stôl, stoličku, prípadne tabuľu zvlášť. Spony slúži na upevnenie veže v oboch polohách. Prestavovať vežu z jednej pozície do druhej môžu iba rodičia.

 

Učiacu veža nevyužijete len v kuchyni, ale aj pri ďalších činnostiach ako je čistenie zubov, umývanie rúk, pomáhanie oteckovi v dielni alebo pri podávaní hračiek, ktoré sú v horných policiach.

 

VYUŽITIE DETSKEJ VEŽE CRAFFOX

 

 • učiaca veža - v kuchyni, v kúpeľni, v dielni, v detskej izbe alebo kdekoľvek bude treba
 • stôl a stoličky - pri kreslení, maľovaní a ďalších tvorivých činnostiach, ako detský jedálny stolček
 • tabuľa - kreslenie kriedou, pre pripomenutie a odškrtnutie denných úloh, pomôcka pre učenie číslic a písmen, písanie zábavných odkazov rodinným príslušníkom :-)

 

Veža je vybavená špeciálnymi ochrannými bočnicami, ktoré chránia dieťa pred nechceným pádom. Dieťa, ktoré už vie liezť po štyroch a stáť bez problému dokáže do veže samo vliezť aj zliezť.

 

Učiaca veža Craffox váži približne 8 kg a dieťa ju preto bez problému samo dotlačí kam práve potrebuje.

 

Maximálna nosnosť veže je 70 kg.

 

MATERIÁL

 

Veža je vyrobená z baltskej brezovej preglejky, ktorá je známa svojou extrémnou odolnosťou. Tento materiál je odolnejší, než drevotrieskové dosky, ktoré sa často využívajú na montáž podobného nábytku. Preglejka je bezpečný a ekologický materiál a spĺňa certifikáty CE, PEFSC a FSC. Pri výrobe je použité drevo z šetrne obhospodarovaných lesov.

 

POVRCH

 

Veža že opatrená odolnou vrstvou prírodného oleja. Náter má certifikát spĺňajúci požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek podľa normy DIN EN 71-3.

 

ROZMERY

 

Pozícia učiaca veža

 

Výška: 92 cm

Šírka: 42 cm

Hĺbka: 38,5 cm

Výška k prvému schodu: 23cm

Výška na doske na státie: 47cm

Rozmery dosky na státie: 29x40cm

Výška od povrchu plošiny: 45cm

 

Poloha stola

 

Výška: 46cm

Šírka: 42cm

Hĺbka: 77cm

Výška sedadla: 23cm

 

Detská učiacia veža Craffox je dodávaná v rozmontovanom stave. Návod na montáž je priložený k baleniu. K montáži budete potrebovať krížový skrutkovač.

 

DÔLEŽITÉ!

 

Používajte len pod priamym dohľadom dospelých. Prestavovať vežu Craffox z jednej pozície do druhej môžu iba rodičia. Preglejka je bezpečná a šetrná k životnému prostrediu. Spĺňa nasledujúce ocenenia: CE, PEFSC a FSC. Náter spĺňa normy EÚ pre bezpečnosť detí (DIN EN 71-3).

 

Craffox je lotyšská značka vyrábajúca multifunkčné učiacie veže. Založili ju mladí sympatickí rodičia, ktorí chceli pre svoje deti učiacu vežu, ktorá nezaberie veľa miesta v byte a bude viacúčelová. Vymysleli preto učiacu vežu 3v1, ktorá slúži zároveň ako detský stôl so stoličkou a tabuľa na kreslenie. Všetci ich kamaráti boli z veže nadšení a preto sa rozhodli vyrábať veže i pre ďalšie zvedavé deti a ich rodičov.

 

V Craffoxe nezabúdajú na ekológiu. Drevený materiál použitý pri výrobe veže je len z šetrne obhospodarovaných lesov. Vďaka tomu sa pýši Certifikátmi CE, PEFC a FSC. Pre povrchovú úpravu využívajú netoxické materiály, ktoré sú taktiež šetrné k našej prírode. Všetky produkty sú dôkladne testované a spĺňajú prísne normy EÚ pre bezpečnosť hračiek (DIN EN 71-3).

 Craffox

Craffox je lotyšská značka vyrábajúca multifunkčné učiace veže. Založili ju mladí sympatickí rodičia, ktorí chceli pre svoje deti učiacu vežu, ktorá nezaberie veľa miesta v byte a bude viacúčelová. Vymysleli preto učiacu vežu 3v1, ktorá slúži zároveň ako detský stôl so stoličkou a tabuľa na kreslenie. Všetci ich kamaráti boli z veže nadšení a preto sa rozhodli vyrábať veže aj pre ďalšie zvedavé deti a ich rodičov.

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935