a
Logo Noelo.sk
icon basket
0
0 €
icon user
Vilac Švihadlo 1 ks zajačik
Vilac Švihadlo 1 ks zajačik
do 7 dní
- 7 %
Švihadlo 1 ks zajačik
Švihadlo 1 ks zajačik

Vilac Švihadlo 1 ks zajačik

Roztomilé švihadlo, na ktorom môžete skákať ako zajačikovia! Navrhla Inge...zobraziť viac

19.99,- €
21.39 €
Kód produktu:  V7793
Značka:  Vilac
Dostupnosť:  U dodávateľa - zvyčajne odosielame do 7 dní.
Podrobný popis

Roztomilé švihadlo, na ktorom môžete skákať ako zajačikovia! Navrhla Ingela P. Arrhenius. Vyrobené z lakovaného dreva vo Francúzsku. Švihadlo je nastaviteľné. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, čo znamená, že tieto drevené hračky sú vyrobené ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch a neplytvajú energiou.  Hlavné vlastnosti: Dĺžka 2 mPodporuje fyzickú aktivituVyrobené vo FrancúzskuNavrhla Ingela P. Arrhenius     Švédska umelkyňa Ingela Peterson Arrhenius sa narodila v roku 1967. Umenie a dizajn mali v jej živote vždy svoje miesto a predtým, ako začala svoju kariéru ilustrátorky, Ingela pracovala ako umelecký riaditeľ v Štokholme. Potom študovala reklamu a grafický dizajn na umeleckej škole v Štokholme. V roku 1992 si založila vlastnú ilustračnú firmu na voľnej nohe a pracovala medzinárodne v oblasti reklamy, dizajnu, vydavateľstva… V minulosti vytvárala návrhy potlače látok, tapiet, kancelárskych potrieb a pracovala aj na obaloch, produktovom dizajne, bytových doplnkoch a hračkách. Jej plagáty a dizajnové hračky nájdete po celom svete. Má záľubu v retro štýle, ktorá je jasne viditeľná v jej práci, ako aj v jej nadšení pre typografiu a farby. V súčasnosti žije v Štokholme so svojím manželom a dvoma synmi.

Dĺžka: 2 m Rozmery balenia: 10x20x10 cm Vek: 5+ Materiál rukoväte: drevo Design Ingela P. Arrhenius Vyrobené vo FrancúzskuVilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Táto francúzska spoločnosť vyrába drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú s módy a dokážu okúzliť všetky generácie.

Mojžišove koše od ahojbaby
zobraziť viac ❯
Multifunkčné učiace veže Craffox
zobraziť viac ❯
Slikónové presiteranie, príbory od Mushie
zobraziť viac ❯
Prebaľovacie tašky, detské ruksačiky od Childhome
zobraziť viac ❯
Termočižmy od enfant
zobraziť viac ❯
Nočníky od Kindsgut
zobraziť viac ❯
Instagram
Visa, mastercard Visa, mastercard
Kontakt
Noelo.sk
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
info@noelo.sk
+421 911 772 302
.
Prevádzkovateľ
Abydos s.r.o.
Senická 626/8
031 04 Liptovský Mikuláš
IČO: 47644630
IČ DPH: SK2024011935